"Зимова казка"

Відкриває календар зимових свят,одне із найулюбленіших  для малюків – День Святого Миколая, свято любові, душевної теплоти та доброти. Так, з 05 до 14.12.2023 року проведено у всіх вікових групах цікаве та пізнавальне свято.

"Осінні фантазії"

24 жовтня 2023 року  проведено  виставку осінніх композицій дітей і батьків під назвою "Осінні фантазії".

"Барви золотої осені"

Протягом жовтня керівниками музичними та вихователями проведено свято осені з дітьми середніх та старших груп, а з  молодшими групами розвагу.

день незалежності україни

24 серпня 2023 року в ЗДО проведено національно-патріотичне свято з дітьми середніх та старших груп.

день української державності

28 липня 2023 року керівниками музичними та вихователями проведено цікавий захід  з нагоди святкування державного свята.

свято літа

29 червня 2023 року керівниками музичними та вихователями організовано цікаву розвагу "Літо, літечко прийшло".

"Випускний-2023"

Протягом червня у ЗДО відбулися випускні свята у старших групах "Дзвіночки", "Ромашки", "Калина" та "Барвінок".

"день захисту дітей"

1 червня 2023р. з дітьми всіх вікових груп підготували цікавий захід до Міжнародного дня захисту дітей.

"Тиждень безпеки дитини"

З 15.05. по 19.05.2023р.  у всіх вікових групах проведено "Тиждень безпеки дитини".

"РОДИННЕ СВЯТО"

У другу неділю травня 2023р. вихователі та керівники музичні з дітьми  молодших та середніх груп  вшанували День матері.

"Город на підвіконні"

З 20 березня до 20 квітні 2023р. вихователі разом з дітьми провели  висадку культурних рослин у всіх віковх групах на підвіконні.

"Родинне свято"

З метою формування у дітей поваги та любові до своїх рідних  06.04.2023р. у старшій групі "Ромашка" відбулося

"Родинне свято".

"Уклін тобі, тарасе!"

З метею вшанування пам'яті Великого Кобзаря 08.03.2023р. підготовлено та проведено тематичне свято з вихованцями старших груп "Дзвіночки", "Барвінок", "Калина" та "Ромашка".

День пам'яті героїв небесної сотні

20 лютого 2023р. працівники та вихованці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Діти приєдналися до світової акції "Ангел пам'яті" .

"міжнародне Заняття доброти"

01.02.2023р. вихованці та вихователі ЗДО "Журавлик" долучилися до участі в II Міжнародному занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

"Різдв'яна феєрія - 2023"

30.01.2023 року в ЗДО "Журавлик" відбулося чарівне різдвяне дійство, яке підготували керівники музичні та вихователі старших груп "Дзвіночки", "Барвінок", "Калина" та "Ромашка".

В наш край іде святий миколай

Протягом грудня у ЗДО проведено цикл зимових свят до Дня Святого Миколая та Нового року.

день української хустки

7 грудня 2022р. проведено освітню роботу з дітьми щодо вшанування одного з головних національних символів, української хустки та майстер-клас із зав’язування української хустки,створюючи неповторний образ української жінки.

День Гідності та свободи

21.11.2022р. у ЗДО "Журавлик" проведено виховну годину  з дітьми у всіх вікових групах щодо вшанування свободи,демократії, патріотизму й мужності своїх громадян.

осінні свята та розваги

З 29 вересня до 26 жовтня 2022р. проведено цикл осінніх свят та розваг  "Барви золотої осені".

конкурс-огляд "осінь чарівниця"

24 жовтня 2022р. проведено у всіх вікових групах конкурс-огляд поробок з природнього матеріалу з теми "Осінь чарівниця".

методичне об'єднання

28 вересня 2022р. проведено методоб'єднання  з теми «Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти Миколаївської ТГ».

міжнародний день миру

21 вересня 2022р. проведено ряд інтегрованих занять у молодших, середніх та старших групах.

конкурс-огляд "букети осінніх квітів"

14 вересня 2022р. організовано конкурс-огляд  букетів виготовлених маленькими флористами ЗДО.

педагогічна рада

31 серпня 2022р. проведено засідання педагогічної ради №1.

день незалежності україни

24 липня 2022р. організовано та проведено свято з нагоди святкування 31-ї річниці незалежності України.

Свято спаса у нашому здо

19 серпня проведено занятя та бесіди  у всіх вікових групах щодо традицій та звичаїв святкування релігійного свята Спаса.

День української Державності

28 липня 2022 року проведено ряд заходів щодо святкування Дня Української Державності.

Конкурс-огляд

19 липня 2022 року організовано конкурс-огляд між дошкільнятами з теми "Віночок миру і добра".

СВЯТО ЛІТА

5 липня 2022р. проведено "Свято літа" у всіх вікових групах ЗДО.

Засідання

6 червня 2022р. проведено засідання команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами.

1 червня 2022 р. проведено розвагу з дітьми всіх вікових груп.

Педагогічна рада

29 травня проведено педагогічну раду з теми

"Готовність дітей старшого дошкільного віку до школи та моніторингові дослідження дітей старших груп".

"Тиждень безпеки дитини"

З 23.05.2022 р. до 27.05.2022 р. проведено"Тиждень безпеки дитини" .