Осінь радісна пора!

Протягом жовтня 2017р. у ДНЗ «Журавлик» було проведено осінні свята у всіх дошкільних групах. Насправді такий захід має важливе освітнє і виховне значення для дошкільнят.Завданнями проведення Свята Осені є:- закріпити знання дітей про природні явища, зміну пір року, ознаки осені, поняття «урожай», працю робітників під час збору овочів і фруктів, значення, складності і важливості такої роботи;- розвивати самостійність, ініціативність;- вчити розв'язувати проблемні ситуації, прислухатися до думки інших, аргументувати власне;- виховувати творче мислення, неординарність, креативність;- розвивати театральні здібності у дітей.
Створено 13.11.17
Альбом ДНЗ