"Казкові пригоди"

17.02.2022р., вихователем середньої групі "Мальви", Марією Цимбалюк, проведено відкрите заняття з теми "Казкові пригоди". Вчила дітей розмірковувати, формувати в них асоціативне мислення, зокрема вільні, кольорові асоціації, вчити обґрунтовувати свій асоціативний вибір, стимулювати мовну активність; складати нову кінцівку знайомої казки; розвивати мовленнєву компетентність, психологічну базу для мовлення (уважність, сприйняття, пам’ять, мислення), ейдетичні здібності, уміння диференціювати різні звуки, удосконалювати слухове сприйняття; вправляти в загальній та дрібній моториці рук, координації рухів, руховій уяві, диференціації об’єктів навколишнього світу через тактильні відчуття, закріпити вміння проводити обстежувальні дії, розвивати уяву за допомогою символів; розкрити творчий потенціал кожної дитини, збагачувати позитивний емоційний досвід. Виховувати позитивне ставлення до навколишніх, бажання діяти разом.
Створено 22.02.22
Альбом ДНЗ