"Тиждень безпеки дитини"

З 20 по 24 квітня 2015року в ДНЗ "Журавлик" проведено "Тиждень безпеки дитини".Адміністрацією дошкільного навчального закладу було запрошено представника Пожежно-рятувальної частини РСГУДСНС у Львівській області,Дорожньо-патрульної служби ,а саме начальника ВДАІ з обслуговування миколаївського району та м.Розділ УМВС України у Львівській області та начальника кримінальної міліції у справах дітей , якими були проведені бесіди щодо безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях.Організовано конкурс дитячих малюнків на тему: "Про безпеку дбай та про неї пам`ятай".В ході ОТ працівниками ДНЗ було відпрацьовано дії по сигналу оповіщення та практичні заходи по евакуації дітей з ДНЗ у безпечну зону.
Створено 08.06.15
Альбом ДНЗ